Plastakende remont

Plastakende remont

Pakume plastakende kompleksremonti minimaalse tähtajaga. Meil on järgmised teenused: akende furnituuri, klaaspakettide vahetus, avamisrežiimide vahetus (mitteavatav aken avatavaks). Lukkude ja avanemispiirajate, kummist tihendi, ventilatsiooniklappide, klaasiliistude, energiasäästliku kile, sääsevõrkude, aga ka aknalaudade, veelaudade, plastpõskede paigaldus või vahetus. Akende sulgemise ja heliisolatsiooni reguleerimine. Kliendi soovil muudame akna disaini või montaaživigade korral paigaldame akna uuesti. Korterite, rõdude, lodžade, fassaadide ja suvilate klaasimine.

Parandame klaaspakettide pikaajalise ekspluatatsiooni, vigastuste, ebaõige hoolduse või ebakvaliteetse montaaži tõttu tekkinud defekte. Asendame vana tüüpi plastaknad tunduvalt energiasäästlikumate akendega. Kõrvaldame aknatiibade äravajumise. Kasutame Lääne-Euroopa tuntud tootjate Rehau, Veka, Shüco, Roto pikaajalise garantiiga kvaliteetseid tooteid.

Peamised märgid, mille puhul peaks akende omanikud meie meistri välja kutsuma: hallitus ja kondensaadi teke akendel ja nende ümber, akende „higistamine“ ja jäätumine, mehhanismide regulaarne kinnijäämine või kinnikiilumine, tõmbetuul, tänavamüra.

Võtke meiega ühendust